Schola dziecięca

Znalezione obrazy dla zapytania: schola dziecieca

Schola dziecięca śpiewa na chwałę Bogu podczas Mszy św. niedzielnych o godzinie 11.30.

Dziewczynki spotykaja sie także na próbie w soboty o godzinie 16.00 w kościele. Jest to okazja do ćwiczenia głosu i śpiewu pod kierownictwem p. katechetki, jak również możliwość spotkania nowych ludzi i zabawy.

Nikt z nas nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie: jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana.

z Listu świętego Pawła Apostoła do Rzymian

Polecamy