Duszpasterze - obecnie pracujący

  • ks. ppor. dr Paweł Sauć

    administrator Parafii - od 22 listopada 2022 r.

    Kapelan 10 BKPanc
    43 WOG
    23 pa
    4 binż
    Kapelan
    Ośrodka Duszpasterskiego w Bolesławcu Ośrodka Duszpasterskiego w Głogowie

    Data święceń: 11 czerwca 2011 r.

    Inne funkcje



Duszpasterze - pracujący w latach ubiegłych

  • ks. kpt./mjr Zenon Sodzawiczny

    proboszcz od 1 lipca 1993 r.  do 1 września 1999 r.


  • ks. mjr Krzysztof Karpiński

    proboszcz od 1 lutego 2000 r.  do 17 marca 2000 r.


  • ks. kpt./mjr Adam Bazylewicz

    proboszcz od 4 czerwca 2000 r.  do 6 lutego 2005 r.


  • ks. kpt./mjr Sławomir Pięt

    proboszcz od 6 marca 2005 r.  do 4 sierpnia 2006 r.


  • ks. ppłk Mirosław Sułek

    proboszcz od 5 sierpnia 2006 r.  do 4 sierpnia 2007 r.


  • ks. ppłk Augustyn Rosły

    proboszcz od 19 sierpnia 2007 r.  do 28 sierpnia 2011 r.


  • ks. mjr Rafał Kaproń

    proboszcz od 12 września 2011 r.  do 16 października 2013 r.


  • ks. ppor. Piotr Furmański

    administrator od 10 października 2013 r.  do 31 lipca 2014 r.


  • ks. mjr Rafał Kaproń

    proboszcz od 1 sierpnia 2014 r.  do 28 czerwca 2015 r.


  • ks. kpt./mjr Michał Zieliński

    proboszcz od 4 lipca 2015 r.  do 31 sierpnia 2019 r.


  • ks. por. Mariusz Leonik

    administrator od 1 września 2019 r.  do 4 marca 2020 r.


  • ks. ppłk Maciej Śliwa

    proboszcz od 5 marca 2020 r.  do 21 listopada 2022 r.


  • ks. ppor./por. Adam Rogacki

    wikariusz od 7 września 2006 r.  do 22 czerwca 2007 r.


  • ks. ppor. Krzysztof Szpyt

    wikariusz od 13 lipca 2008 r.  do 27 września 2009 r.


  • ks. kpt. Krzysztof Kara

    wikariusz od 21 listopada 2009 r.  do 27 lutego 2011 r.


  • ks. ppor. Piotr Furmański

    wikariusz od 2 września 2012 r.  do 16 października 2013 r.


  • ks. ppor. Paweł Antkiewicz

    od 6 września 2015 r.  do 31 grudnia 2017 r.


  • ks. ppor. Andrzej Bawer

    wikariusz od 15 marca 2018 r.  do 4 marca 2020 r.


  • ks. ppor. Maciej Gizicki

    wikariusz od 24 kwietnia 2020 r.  do 31 października 2022 r.


  • ks. ppor. dr Paweł Sauć

    wikariusz od 13 października 2022 r.  do 21 listopada 2022 r.


Każda prawdziwa miłość musi mieć swój Wielki Piątek.

krd. Stefan Wyszyński

 


Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
108 0.11941599845886