XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

7 sierpnia 2022

1. Trwają wakacje i czas urlopowego wypoczynku. Podziwiając uroki świata nie zapominajmy o naszym Stworzycielu i Zbawicielu poświęcając czas na modlitwę i spotkanie z Nim podczas Mszy św.

2. Wspomnienia liturgiczne rozpoczynającego się tygodnia:

W poniedziałek wspomnienie Św. DOMINIKA, prezbitera;                                                                                                 we wtorek święto Św. TERESY  BENEDYKTY  od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy;                                     w środę, święto Św. WAWRZYŃCA, diakona, męczennika;

3. Przypominamy, że od września zmiana godzin odprawiania Mszy św.: godz. 10.00 pozostaje bez zmiany,  Msza św. z godz. 11:30, będzie odprawiana o godz. 12:00

Nikt z nas nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie: jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana.

z Listu świętego Pawła Apostoła do Rzymian

Polecamy